שאלה : מהם סוגי השליחויות המוצעים בשוק?

תשובה : מקובל לחלק את ענף המשלוחים לשני סוגים עיקריים :

  • משלוחים מיידים מהיום להיום , כאלו שהזמנת המשלוח וביצועו מבוצעים באותו יום בדרך כלל בתוך שעות ספורות לעיתים גם תוך פחות משעה.
  • משלוחי אוברנייט , כאלו שזמן סיום הביצוע הינו בתוך מספר ימים מרגע הזמנת המשלוח למשל , משלוח המוזמן ביום שני בשעה 10:00 בבוקר ייאסף עד סוף יום העבודה ויימסר למחרת ביום שלישי במהלך היום.

שאלה : מהו הגודל המקסימלי אותו ניתן להעביר בשליחות אחת?

תשובה : אין מגבלה , כמובן שיש הבדל באופן השינוע , מעטפה או חבילה / קרטון קטן ניתן לשנע גם באמצעות קטנוע ואילו קרטון גדול מאוד או משלוח הכולל חבילות רבות ישונע באמצעות רכב מסחרי.

שאלה : אני צריך לשלוח מכתב דרישת תשלום , האם ניתן לקבל בחזרה אישור כי הנמען מאשר שקיבל את מכתב הדרישה?

תשובה : בוודאי , יש לצרף אישור מתאים למכתב בדרך כלל מקובל לצרף העתק המכתב או הדף הראשון , יש לציין את הצורך בהחזררת אישור מסירה בעת הזמנת השליחות במוקד.

שאלה : האם ניתן לשלוח מכל מקום בארץ לכל מקום אחר?

 תשובה: אפשרי בהחלט , ליהב טבלת תעריפים מסודרת , בדרך כלל לקוח שיש לו הצורך בשירות על בסיס קבוע יבקש שרוב השליחות יילקחו ממנו אל הנמענים או יאספו מיעדים שונים ויגיעו אליו , בטבלת התעריפים יצויין כי הם מתייחסים לשליחות מכתובת הלקוח או אל כתובת הלקוח .

שאלה :כיצד ניתן לשלם בעבור ביצוע השליחויות?

תשובה : התשלום מתבצע בשני אופנים:

ללקוחות המגזר העסקי המעונינים לפתוח כרטיס לקוח ישלח הסכם עבודה כשהחיוב יבוצע אחת לחודש כנגד הפקת חשבונית חודשית בגין כל השליחויות שהתבצעו באותו החודש , הקש/י כאן לבקשה להצעת מחיר

לקוחות מהמגזר הפרטי או העסקי שאינם מעוניינים לפתוח כרטיס לקוח ישלמו במזומן בעת איסוף השליחות או באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד.

יהב שליחויות לשירותכם...
חברת שליחויות במרכז הארץ
Call Now Buttonהתקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר
נגישות