יהב לוגיסטיקה בע''מ

שאלות ותשובות

יהב לוגיסטיקה שליחויות

 

שאלה : מהם סוגי השליחויות המוצעים בשוק ?
 
תשובה : מקובל לחלק את ענף המשלוחים לשני סוגים עיקריים :
  1. משלוחים מיידים מהיום להיום , כאלו שהזמנת המשלוח וביצועו מבוצעים באותו יום בדרך כלל בתוך שעות ספורות לעיתים גם תוך פחות משעה.
  2. משלוחי אוברנייט , כאלו שזמן סיום הביצוע הינו בתוך מספר ימים מרגע הזמנת המשלוח למשל , משלוח המוזמן ביום שני בשעה 10:00 בבוקר ייאסף עד סוף יום העבודה ויימסר למחרת ביום שלישי במהלך היום.
שאלה : מהו הגודל המקסימלי אותו ניתן להעביר בשליחות אחת ?
 
תשובה : אין מגבלה , כמובן שיש הבדל באופן השינוע , מעטפה או חבילה / קרטון קטן ניתן לשנע גם באמצעות קטנוע ואילו קרטון גדול מאוד או משלוח הכולל חבילות רבות ישונע באמצעות רכב מסחרי.
 
שאלה : אני צריך לשלוח מכתב דרישת תשלום , האם ניתן לקבל בחזרה אישור כי הנמען מאשר שקיבל את מכתב הדרישה ?
 
תשובה : בוודאי , יש לצרף אישור מתאים למכתב בדרך כלל מקובל לצרף העתק המכתב או הדף הראשון , יש לציין את הצורך בהחזררת אישור מסירה בעת הזמנת השליחות במוקד.
 
שאלה : האם ניתן לשלוח מכל מקום בארץ לכל מקום אחר ?
 
תשובה : אפשרי בהחלט , ליהב טבלת תעריפים מסודרת , בדרך כלל לקוח שיש לו הצורך בשירות על בסיס קבוע יבקש  שרוב השליחות יילקחו ממנו אל הנמענים או יאספו מיעדים שונים ויגיעו אליו , בטבלת התעריפים יצויין כי הם מתייחסים לשליחות מכתובת הלקוח או אל כתובת הלקוח .
 
שאלה :כיצד ניתן לשלם בעבור ביצוע השליחויות ?
 
תשובה : התשלום מתבצע בשני אופנים:
 
ללקוחות המגזר העסקי המעונינים לפתוח כרטיס לקוח ישלח הסכם עבודה כשהחיוב יבוצע אחת לחודש כנגד הפקת חשבונית חודשית בגין כל השליחויות שהתבצעו באותו החודש , הקש/י כאן לבקשה להצעת מחיר
 
לקוחות מהמגזר הפרטי או העסקי שאינם מעוניינים לפתוח כרטיס לקוח ישלמו במזומן בעת איסוף השליחות או באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד.