יהב לוגיסטיקה בע''מ

לקוחות עסקיים

יהב לוגיסטיקה שלחויות

 

בעולם העיסקי המודרני אתם תלויים לא פעם בשירות הזמין , המהיר והאמין של חברת המשלוחים שלכם. 
על מנת להבטיח שחברת המשלוחים שלכם תעמוד בדרישותיכם בידקו היטב את הרקע והנסיון של חברת שירות משלוחים עימה אתה מקושרים , יהב פועלת מאז 1996 ומבטיחה ללקוחותיה יעילות ואמינות – אנחנו מקפידים להבטיח ולקיים , באם לקוח יעלה דרישה לביצוע משימה או פרוייקט מורכב במיוחד כזה שייתכן וקיים החשש להבטחת ביצועו במאת האחוזים , לא נהסס להאיר את עיניו ונעבוד ביחד על מציאת פתרונות מתאימים כאלו שיבטיחו את ביצוע המשימה באופן המושלם והיעיל ביותר.

 מדוע כדאי לכם לבחור ביהב שירות משלוחים :

 

יהב כחברה מובילה בתחומה מתחייבת לגייס כוח אדם אמין ומקצועי כזה שיכול לתת מענה מתאים ללקוחותינו בזמן אמיתי תוך שימת דגש על שירות אישי .

 יהב מתחייבת להקשיב לכל ביקורת ולנסות להפנימה תוך ייעול מערך שירות שליחויות.

 

ליהב רשימת לקוחות וממליצים ידועים ומוכרים בשוק העסקי , תוכלו לשאול מכרים וחברים ולבטח חלקם יספרו לכם על השירות שלנו אך בכל מקרה תוכלו לקבל מאיתנו שמות ממליצים.

 

יהב לוגיסטיקה - שירות שליחים - מתחייבת להסכם עבודה קצר , תמציתי והכי חשוב שקוף . אין  " אותיות קטנות " הכל גלוי, הכל   " על השולחן " , מחירים , זמני ביצוע , ומחוייבותינו לביצוע אמין ויעיל.

 

בעבודתנו מול לקוחות רבים אנו משמשים הזרוע המבצעית למשימות מחוץ למשרד , את ביצוע המשימות שעלולות לגזול זמן יקר בפקקים , מציאת מקומות חנייה ועלויות רכב יקרות תוכלו לחסוך באמצעותנו , אנחנו נעשה זאת ביעילות רבה יותר , בזמן שיתפנה תוכלו להמשיך ולעבוד בתחום התמחותכם – את ביצוע השליחויות השאירו למומחים.

 

כאמור יהב שירות שליחויות - מתחייבת לשקיפות מלאה " הכול על השולחן " , קל להבטיח הרים וגבעות, להפריח סיסמאות ולאחר מעשה לעמוד מאחורי " סיפורי מעשיות " , ישנם לא מעט מקרים בהם אנו נדרשים לפרוייקט או משימה שמלכתחילה ניתן להבחין בעין מקצועית כי  הינה בלתי אפשרית .              
גורם לא מקצועי בענף השליחויות יחשוש מלומר את האמת ללקוח , האינטרס שעומד מאחורי חשיבה שלילת מסוג זה הוא " העיקר לקחת את העבודה " , אנחנו ביהב שירות שליחויות מאמינים כי נכון יהיה לשים את "הדברים על השולחן " ולייעץ ללקוח על דרכים נכונות שיפתרו את הבעייה ויביאו את המשימה לכלל ביצוע באופן הטוב ביותר מבחינת הלקוח.

  

יהב מתחייבת בפני הלקוח על סודיות מוחלטת באשר לביצוע שירות שליחויות וכל מידע המגיע לידיעתה ומחייבת עובדיה בהסכמים כתובים לעשות כן בזמן בו הם עובדים ביהב וכן עם סיימו התקשרותם עם יהב.